Herman Brood - Herman Brood

Herman Brood - Herman Brood kopen? Bied vanaf 100!
Herman Brood - Herman Brood kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - Herman Brood kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - Herman Brood kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - Herman Brood kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - Herman Brood kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - Herman Brood kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - Herman Brood kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - Herman Brood kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - Herman Brood kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - Herman Brood kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - Herman Brood kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood - Herman Brood kopen? Bied vanaf 100!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Street Art
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Visuele omschrijving
​Voorstelling: Centraal staat een abstract, expressief figuurtje dat nonchalant op zijn arm leunt. De figuur is neergezet met dikke, zwarte contourlijnen die typerend zijn voor het snelle werk van Brood (vaak gemaakt met viltstiften of spuitbussen).
​Kleurgebruik: Het werk is zeer kleurrijk met een levendig palet van primair rood, geel en blauw, aangevuld met zwarte accenten. De kleuren zijn in vlakken aangebracht, wat zorgt voor een hoog contrast en een energieke uitstraling.
​Tekst: Links- of rechtsboven is de tekst "dus dit is um?" te lezen. Dit soort korte, ironische of humoristische teksten zijn een handelsmerk van Brood en geven het werk een verhalend, bijna stripachtig karakter.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (82)

Geplaatst door  Blessings_123
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
70 cm
50 cm