Herman Brood - Kleurenzeefdruk BRASIL GOD Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk BRASIL GOD Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 316,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 43 cm (h x b)
Lijst53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting zwarte kunststof lijst  63 x 53 cm in nieuwstaat ( met dubbel passe-partout)

Het werk is een Handgesigneerd EA  exemplaar.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
Dit item valt onder de margeregeling

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1078 verkochte items
63 cm
53 cm
43 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 316,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-07-2022 om 08:54
Eindtijd:08-07-2022 om 21:12
Nensku
02 jul. / 19:41
€ 275