Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Fraaie kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting werk  60 x 60 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  in een oplage van 150ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

het nummer kan afwijken van de foto
Dit item valt onder de margeregeling

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
60 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-07-2022 om 08:50
Eindtijd:15-07-2022 om 20:48
Biedingen (15)
Florian95
15 jul. / 16:48
€ 90
beetjevanalles
15 jul. / 16:48
€ 80
Florian95
15 jul. / 16:48
€ 70
beetjevanalles
15 jul. / 16:48
€ 60
Florian95
15 jul. / 16:48
€ 50
beetjevanalles
15 jul. / 16:48
€ 45
Florian95
15 jul. / 16:47
€ 40
beetjevanalles
15 jul. / 16:47
€ 35
Florian95
10 jul. / 17:44
€ 30
Peter21260
10 jul. / 17:44
€ 25
Florian95
10 jul. / 17:44
€ 20
Peter21260
10 jul. / 17:44
€ 15
Florian95
04 jul. / 16:44
€ 10
natasadam
04 jul. / 16:44
€ 5
natasadam
03 jul. / 20:15
€ 1