Herman Brood - Originele hand gesigneerde kleurenzeefdruk - Tough Bump - Verkocht

Herman Brood - Originele hand gesigneerde kleurenzeefdruk - Tough Bump kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 295,00

Herman Brood - Originele hand gesigneerde kleurenzeefdruk - Tough Bump kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Originele hand gesigneerde kleurenzeefdruk - Tough Bump kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Originele hand gesigneerde kleurenzeefdruk - Tough Bump kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1220 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenzeefdruk op papier van Herman Brood.

Betreft "Tough Bump"

Afmeting: 108 x 80 cm.

Oplage: E.A.

Dik 300 grams papier

Nieuwstaat, nooit ingelijst geweest

Hand gesigneerd

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1220 verkochte items
Dit item is verkocht voor 295,00
Starttijd:05-11-2017 om 21:10
Eindtijd:19-11-2017 om 21:10
Davidvanrillaer
12 nov. / 18:19
€ 295