Frans Everbag - Portret van Fransiscus Everbag
Johannes Evert Akkeringa - Stilleven met sneeuwklokjes en vogels
Gerhard Arij Ludvig Munthe - Botters in de haven van Volendam
Louis Henno - NAAKT OP DE RUG GEZIEN
Type kunstwerk | Vinyl |
Jaartal | 1989 |
Type | Overig |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat (M-/NM) |
Album is in nagenoeg perfecte staat. Zowel de hoes als de plaat zelf is in onbeschadigde conditie en kent geen sporen van slijtage. Het geluid kent geen imperfecties als de plaat gespeeld wordt. | |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 17-4-2023 om 8:55 |
Eindtijd | 30-6-2023 om 14:31 |