Wijnand van Lieshout - Zittende vrouw
Marguérite Carolina de Clercq - Olieverf op doek, Stilleven met bloemen in vaas - Ingelijst
Rudi Polder - Luministisch landschap
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 2023 |
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 21 x 12 x 9 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | SNEEK, Nederland |
Starttijd | 10-4-2024 om 16:40 |
Eindtijd | 16-4-2024 om 20:05 |