Herman Brood - Herman Brood - 'Spoelt u maar'- zeefdruk, gesigneerd, E.A.

Herman Brood - 'Spoelt u maar'- zeefdruk, gesigneerd, E.A. kopen? Bied vanaf 60!
Herman Brood - 'Spoelt u maar'- zeefdruk, gesigneerd, E.A. kopen? Bied vanaf 60!Herman Brood - 'Spoelt u maar'- zeefdruk, gesigneerd, E.A. kopen? Bied vanaf 60!Herman Brood - 'Spoelt u maar'- zeefdruk, gesigneerd, E.A. kopen? Bied vanaf 60!Herman Brood - 'Spoelt u maar'- zeefdruk, gesigneerd, E.A. kopen? Bied vanaf 60!Herman Brood - 'Spoelt u maar'- zeefdruk, gesigneerd, E.A. kopen? Bied vanaf 60!Herman Brood - 'Spoelt u maar'- zeefdruk, gesigneerd, E.A. kopen? Bied vanaf 60!Herman Brood - 'Spoelt u maar'- zeefdruk, gesigneerd, E.A. kopen? Bied vanaf 60!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Spoelt u maar
Afmeting blad: 30 x 40 cm.
Oplage: E/A exemplaar.
Gesigneerd: met de hand met marker
Techniek: zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee (nooit ingelijst geweest)
Conditie: zeer goede staat. (nieuwstaat)

Wordt aangetekend verstuurd in koker of opgehaald of via kiala