Prachtige, zeer grote zeefdruk van Herman Brood.
'Torso Red'is een werk dat zelden wordt aangeboden en is één van de meest gewilde zeefdrukken van Herman Brood.
Rechtsonder met viltstift gesigneerd en met potlood genummerd (123/125).
Recent prachtig gelijst door professionele inlijsterij. Zwarte, mat-aluminium lijst en met smetteloos, zuurvrij passe-partout en ontspiegeld glas. .
Afmetingen: 104cm x 74cm (binnen passe-partout)
Lijst: 120 x 90 cm
Bezorgen in overleg is mogelijk tegen 0,21 per km muv de eilanden en Zeeuws-Vlaanderen
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland
koeriersdienst