Herman Brood - "Vakantie Cruise" - Verkocht

Herman Brood - "Vakantie Cruise" kopen? Bied vanaf 145!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Herman Brood - "Vakantie Cruise" kopen? Bied vanaf 145!Herman Brood - "Vakantie Cruise" kopen? Bied vanaf 145!Herman Brood - "Vakantie Cruise" kopen? Bied vanaf 145!Herman Brood - "Vakantie Cruise" kopen? Bied vanaf 145!Herman Brood - "Vakantie Cruise" kopen? Bied vanaf 145!Herman Brood - "Vakantie Cruise" kopen? Bied vanaf 145!Herman Brood - "Vakantie Cruise" kopen? Bied vanaf 145!Herman Brood - "Vakantie Cruise" kopen? Bied vanaf 145!Herman Brood - "Vakantie Cruise" kopen? Bied vanaf 145!Herman Brood - "Vakantie Cruise" kopen? Bied vanaf 145!

Geplaatst door  HGSmeets

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst52 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Mooie frisse kleuren--geeft gave uitdrukking van vakantiegevoel op een Cruise op zee--zal zeker geen Ranja met een rietje zijn  op tafel. Achtergond meeuwen in de lucht,met een mooie blauw / witte lucht. Leuke "vakantie shirts" palmen& vissen erop!

Herman Brood--"Cruise op zee"-- Afmeting 50 X 50 cm--zonder lijst. De plastic " glasplaat "is gecheurd -dient vervangen te worden door koper-- Gesigneerd

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
Geplaatst door  HGSmeets

Lid sinds 2020
1 verkochte items
52 cm
52 cm
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-07-2020 om 13:41
Eindtijd:25-07-2020 om 19:34
mulder226
24 jul. / 21:15
€ 120