Herman Brood - Van God Los - Verkocht

Herman Brood - Van God Los kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  JulesVerneArt
FA. (1)

21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/A
Herman Brood | Van god los
Techniek: Handgesigneerde zeefdruk op papier
Oplage: E/A
Afmeting: 70x70 cm.

Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-01-2020 om 20:11
Eindtijd:26-01-2020 om 21:57
Maxie
25 jan. / 20:23
€ 200