FA. (5)

Herman Brood - Voetbal

Herman Brood - Voetbal kopen? Bied vanaf 1!
Herman Brood - Voetbal kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Voetbal kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Voetbal kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Voetbal kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Voetbal kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Voetbal kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Voetbal kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Voetbal kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Voetbal kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Voetbal kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Artzaanstad
FA. (2)

16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Herman Brood (1946-2001)
Jaartal2000
StijlStreet Art
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
Lijst80 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Een typisch Herman Brood werk met sport/voetbal als onderwerp

Aluminium lijst met passe partout.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(80)
Geplaatst door  Artzaanstad
FA. (2)

16 verkochte items
90 cm
80 cm
70 cm
60 cm
Sluit over 7d 2u 51m 42s
Huidig bod€ 48
Volgend minimum bod: € 53
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:13-05-2022 om 11:48
Eindtijd:27-05-2022 om 22:25
Biedingen (9)
Onnovdc
16 mei / 17:28
€ 48
walgien
14 mei / 21:03
€ 43
Onnovdc
14 mei / 21:03
€ 40
Onnovdc
14 mei / 09:27
€ 20
walgien
14 mei / 09:27
€ 15
Onnovdc
14 mei / 09:27
€ 10
walgien
14 mei / 09:00
€ 5
Onnovdc
13 mei / 21:40
€ 3
Jehokakin1982
13 mei / 12:32
€ 1