Herman Dijkjans - geen titel

Herman Dijkjans - geen titel kopen? Bied vanaf 25!
Herman Dijkjans - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Herman Dijkjans - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Herman Dijkjans - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Herman Dijkjans - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Herman Dijkjans - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Herman Dijkjans - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Herman Dijkjans - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Herman Dijkjans - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Herman Dijkjans - geen titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Herman Dijkjans (1889-1966)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Aquarel
Stijl Realistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 31 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig kleurrijke aquarel door Herman Dijkjans (1899-1966)

Gesign. r.o.
Ingelijst achter glas en passe-partout

Herman Dijkjans studeerde aan de academie ‘Kunstoefening’ in Arnhem. Hij leerde impressionistisch schilderen in de stijl van de Haagse School, wat aan zijn vroege werk te zien is. Vandaaruit ontwikkelde hij zich tot een expressief schilderende impressionist. Dijkjans ging meerdere keren terug naar de academie om nog beter te leren schilderen, terwijl zijn rapportcijfers aangaven dat hij het al heel goed kon.
Dijkjans zocht met scherpe blik altijd naar de mooiste plekjes in de wijde omgeving van zijn woonplaats Warnsveld en ook Zutphen, Vorden, Steenderen, het pittoreske stadje Bronkhorst en de rivier de IJssel inspireerden hem. Zijn oeuvre bevatte honderden schilderijen, tekeningen en aquarellen. Veel werk van hem bevindt zich nog in particuliere collecties en ook de Musea Zutphen bezitten nogal wat werk van hem.

Wordt met zorg verpakt en verstuurd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vught, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Herman Dijkjans (1889-1966)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  vandersluijs
Lid sinds 2024
107 verkochte items
Alle items (17)
72 cm
52 cm
49 cm
31 cm