Herman van den Boom - Phoenix II - Verkocht

Herman van den Boom - Phoenix II kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman van den Boom - Phoenix II kopen? Bied vanaf 1!Herman van den Boom - Phoenix II kopen? Bied vanaf 1!Herman van den Boom - Phoenix II kopen? Bied vanaf 1!Herman van den Boom - Phoenix II kopen? Bied vanaf 1!Herman van den Boom - Phoenix II kopen? Bied vanaf 1!Herman van den Boom - Phoenix II kopen? Bied vanaf 1!Herman van den Boom - Phoenix II kopen? Bied vanaf 1!Herman van den Boom - Phoenix II kopen? Bied vanaf 1!Herman van den Boom - Phoenix II kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Artzaanstad
FA. (3)

25 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Herman van den Boom (1950)
Jaartal2002
TechniekGouache
StijlOriëntaals
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
Lijst95 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Sterk symbolisch werk met illustratieve details

In aluminium lijst met passe partout

Herman van den Boom (1950)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Artzaanstad
FA. (3)

25 verkochte items
75 cm
95 cm
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 26,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-06-2022 om 14:37
Eindtijd:30-06-2022 om 21:15
Biedingen (8)
HvD
29 jun. / 19:30
€ 23
takamine
29 jun. / 19:30
€ 18
HvD
29 jun. / 19:30
€ 17
takamine
27 jun. / 11:55
€ 12
eduardus2
27 jun. / 11:55
€ 10
takamine
21 jun. / 01:25
€ 5
AnnaV
21 jun. / 01:25
€ 3
takamine
18 jun. / 19:48
€ 1