Hetty van der Linden - El Toro

Hetty van der Linden - El Toro kopen? Bied vanaf 160!
Hetty van der Linden - El Toro kopen? Bied vanaf 160!Hetty van der Linden - El Toro kopen? Bied vanaf 160!
  • Hetty van der Linden (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekGiclée
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
El Toro, gesigneerde giclée,
Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd.
Verkoop uit collectie van kunstenaar zelf.

Hetty van der Linden (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  hettyvdl

Lid sinds 2022
0 verkochte items
70 cm
70 cm
Starttijd:12-04-2022 om 21:45
Eindtijd:26-04-2022 om 20:07
Openingsbod € 160
Objectlocatieamsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland