Hetty van der Linden - La Grande Bouffe

Hetty van der Linden - La Grande Bouffe kopen? Bied vanaf 700!
  • Hetty van der Linden (1946)
Jaartal1997
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Expressief kleurrijk werk geïnspireerd op beelden uit de franse film La Grand Bouffe van Marco Ferreri.
Verkoop uit de collectie van de kunstenaar zelf.

Hetty van der Linden (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  hettyvdl

Lid sinds 2022
0 verkochte items
100 cm
100 cm
Starttijd:12-04-2022 om 21:30
Eindtijd:26-04-2022 om 20:00
Openingsbod € 700
Objectlocatieamsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier