Weinig aangeboden massief glazen licht blauwe kom van Holmegaard. Onderop hand gesigneerd, 1962. Max. doorsnede 14 cm, hoogte 11 cm, gewicht 863 gram. Enkele lichte gebruikssporen.
Goed
Lichte gebruikssporen
Tot 2 kg.
€ 11,00