Hua Chen - Hua Chen, kleur litho, gesigneerd, nieuw staat. - Verkocht

Hua Chen, kleur litho, gesigneerd, nieuw staat. kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Hua Chen, kleur litho, gesigneerd, nieuw staat. kopen? Bied vanaf 125!Hua Chen, kleur litho, gesigneerd, nieuw staat. kopen? Bied vanaf 125!
  • Hua Chen (1952)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Hua Chen, geboren in 1952 in Shanghai / China.

zeer bekende kunstenaar uit China.

kleuren litho, gesigneerd, met certificaat van echtheid.

Afkomstig van de grootste gallery in de Verenigde Staten, Park West Gallery.

Sweet Scent - 2011, reg. nr. 260841v in nieuwstaat.

incl. vergulde kunststof lijst met glas./25x36  -  excl. lijst, 23x27

verzenden: aantekenen, en goed verpakt, Ned. 8,-

Hua Chen (1952)

Geplaatst door  mulders
266 verkochte items