Hubert Leyendeckers - Spaceship (sparytint)

Hubert Leyendeckers - Spaceship (sparytint) kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (74)

1507 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Hubert Leyendeckers (1935)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1975
TechniekCollage
DragerJapans Papier
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen7 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeldzaam werk van de Bredase kunstenaar Leyendeckers. Hij heeft ruimtevaart tot zijn lijfthema verkozen. Het werkje is geen collage maar een bewerkte spraytekening opgebouwd met mallen. Aan de boven en zijkanten zitten kleine gaatjes om de mallen op de zelfde plek te kunnen krijgen.
Het werkje zelf is klein 7 x 6 cm maar zit op een groot vel van 43 x61 cm. Het vel is aan de randen wat vuil maar het kunstwerkje zelf is in zeer goede staat,
Zeer zeldzaam.

Hubert Leyendeckers (1935)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (74)

1507 verkochte items
6 cm
7 cm

Starttijd:22-01-2020 om 15:08
Eindtijd:04-02-2020 om 21:36
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieGorinchem, Nederland