Hubert Minnebo - Pentekeningen

Hubert Minnebo - Pentekeningen kopen? Bied vanaf 125!
Hubert Minnebo - Pentekeningen kopen? Bied vanaf 125!Hubert Minnebo - Pentekeningen kopen? Bied vanaf 125!Hubert Minnebo - Pentekeningen kopen? Bied vanaf 125!Hubert Minnebo - Pentekeningen kopen? Bied vanaf 125!
  • Hubert Minnebo (1940)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1969
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 8 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

3  Subtiele  abstract/architectonische  pentekeningen door Hubert Minnebo  ( 1940 )

Afmeting  :   24 x 8 cm.   20 x 8,5 cm      18,5 x 8,5 cm.

Signatuur en ,69  ( verticale )  en ,70
Zeer goed
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Hubert Minnebo (1940)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Fluxwear
Lid sinds 2017
127 verkochte items
Alle items (27)
24 cm
8 cm