Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
2 mooie Werken.
Ca 80 x 60 cm.
Met klein vlekje, zie foto
Starttijd | 26-9-2016 om 16:21 |
Eindtijd | 2-10-2016 om 19:21 |