Huib Benschop - Geboorte van een monddode - Verkocht

Huib Benschop - Geboorte van een monddode kopen? Bied vanaf 475!

Verkoopprijs: € 442,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Huib Benschop - Geboorte van een monddode kopen? Bied vanaf 475!Huib Benschop - Geboorte van een monddode kopen? Bied vanaf 475!Huib Benschop - Geboorte van een monddode kopen? Bied vanaf 475!Huib Benschop - Geboorte van een monddode kopen? Bied vanaf 475!Huib Benschop - Geboorte van een monddode kopen? Bied vanaf 475!Huib Benschop - Geboorte van een monddode kopen? Bied vanaf 475!Huib Benschop - Geboorte van een monddode kopen? Bied vanaf 475!

Geplaatst door  Martha
FA. (6)

200 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Huib Benschop (1940)
Jaartal1976
DragerPaneel
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 cm x 54 cm (h x b)
Lijst90 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is middenonder gesigneerd.
Dit surrealistisch werk is zeer gedetailleerd geschilderd. Zeer bijzonder werk van een kunstenaar waar weinig van op de markt komt.

Huib Benschop (1940)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Martha
FA. (6)

200 verkochte items
76 cm
90 cm
54 cm
68 cm
Dit item is verkocht voor 442,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-10-2019 om 16:00
Eindtijd:27-02-2020 om 12:18
KoenBentein
26 feb. / 23:27
€ 385