Huib Benschop - Zelfportret CCXLVI

Huib Benschop - Zelfportret CCXLVI kopen? Bied vanaf 70!
Huib Benschop - Zelfportret CCXLVI kopen? Bied vanaf 70!Huib Benschop - Zelfportret CCXLVI kopen? Bied vanaf 70!Huib Benschop - Zelfportret CCXLVI kopen? Bied vanaf 70!Huib Benschop - Zelfportret CCXLVI kopen? Bied vanaf 70!Huib Benschop - Zelfportret CCXLVI kopen? Bied vanaf 70!
  • Huib Benschop (1940)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1980
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 61 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 63.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Lichte beschadiging, zie foto.
Verder geen relevante informatie
ConditieRedelijk
Lichte beschadiging en een paar minuscule witte stip jes op de zwarte omlijsting. Niet of nauwelijks te zien als schilderij hangt
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland

Huib Benschop (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ineke2604
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
28.5 cm
63.5 cm
26 cm
61 cm