Ewoud de Kat - Straatje in Zeeland
Maria Sybilla Merian - Nr. XCVI “Saule rouge fleuri”
Gustave De Smet - Het goede huis
Caspar Commelin - Amsterdam aan de Waterkant van ‘t Y te Sien
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 34 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rottum, Nederland |
Objectlocatie | Rottum, Nederland |
Starttijd | 2-4-2024 om 21:57 |
Eindtijd | 16-4-2024 om 22:41 |