Ets van een gracht in Franeker met het Korendragershuisje. Vanaf de Froonacker kijken we op de zijkant van het Korendragershuisje en enkele naastgelegen panden. Het bruggetje over de gracht leidt naar de Zilverstraat met huizen en kale bomen. In de gracht licht een boot. De schipper is bezig met zijn lading, die deels op de kade ligt. Jaartal is circa 1914/1915.
Redelijk
Verkleuring en enkele kleine vlekjes. Lijst heeft beschadigingen (zie foto's).
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bennekom, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00