Ies Jacobs - Zittend naakt - Verkocht

Ies Jacobs - Zittend naakt kopen? Bied vanaf 25!
Ies Jacobs - Zittend naakt kopen? Bied vanaf 25!Ies Jacobs - Zittend naakt kopen? Bied vanaf 25!Ies Jacobs - Zittend naakt kopen? Bied vanaf 25!Ies Jacobs - Zittend naakt kopen? Bied vanaf 25!
  • Ies Jacobs (1918-2011)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
Lijst37 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ies (Isaac) Jacobs (Brighton, Engeland 1918-Amsterdam, 2011) was een Joodse schilder, graficus, tekenaar en schrijver. Hij ging na de Tweede Wereldoorlog werken als illustratie- en constructietekenaar. Vanaf 1966 wijdde hij zich volledig aan de schilderkunst. In 2007 publiceerde Jacobs zijn oorlogsherinneringen onder de titel "Overleven een kunst".

Een exacte datering van deze litho ontbreekt, mogelijk begin jaren zeventig. Gesigneerd rechtsonder in potlood, linksonder genummerd (8/1), ingelijst en in passe-partout.

Lijst vertoont gebruikelijke ouderdomssporen

Ies Jacobs (1918-2011)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Imperia
FA. (1)

Lid sinds 2018
4 verkochte items
28 cm
37 cm
15 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-03-2020 om 20:40
Eindtijd:15-03-2020 om 20:21
Frasas
15 mrt. / 10:04
€ 25