Immo Jalass - Figuur op Ibiza - Verkocht

Immo Jalass - Figuur op Ibiza kopen? Bied vanaf 50!

Immo Jalass - Figuur op Ibiza kopen? Bied vanaf 50!Immo Jalass - Figuur op Ibiza kopen? Bied vanaf 50!Immo Jalass - Figuur op Ibiza kopen? Bied vanaf 50!Immo Jalass - Figuur op Ibiza kopen? Bied vanaf 50!Immo Jalass - Figuur op Ibiza kopen? Bied vanaf 50!Immo Jalass - Figuur op Ibiza kopen? Bied vanaf 50!
  • Immo Jalass (1938)
Jaartal1966
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 x 68 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek met structuur 51x68, rechtsonder gesigneerd I. Jalass, en gedateerd 1966, in eenvoudige lattenlijst.
Op a.z. Ibiza 1966

Met licht bijna onzichtbaar liggend figuur ?

Immo Jalass geboren 1938 werkzame periode 1960-2016
Immo Jalass (Rahlstedt Duitsland 1938) woont en werkt in Nederland (Amsterdam), leraar aan Academie/Universiteit Famous Artists School (Amsterdam)
doek aan de randen iets minder, mede door lattenlijst, oogt verder goed.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland
Binnen Nederland € 13,50

Immo Jalass (1938)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Hannes1948
Lid sinds 2020
138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
69 cm
52 cm
68 cm
51 cm

ObjectlocatieAlblasserdam,  Nederland
Starttijd28-7-2021 om 16:14
Eindtijd5-12-2021 om 14:33
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken