5. Immo Jalass

Immo Jalass (1938)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Immo JALASS (Rahlstedt Duitsland 1938) Woont en werkt in Nederland (Amsterdam)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Immo Jalass - Community Brick kopen? Bied vanaf 100!

Immo Jalass - Community Brick

Beeld / Object

Geplaatst doorbewe

Eindtijd31-07-2021 om 19:51

Jaartal1967
Afmetingen14 cm x 21 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Immo Jalass - Figuur op Ibiza kopen? Bied vanaf 50!

Immo Jalass - Figuur op Ibiza

Geplaatst doorHanenGini

Eindtijd04-08-2021 om 21:47

Jaartal1966
Afmetingen52 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst