Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Farblithografie
signiert und datiert
Format: ca. 415 x 305 mm auf ca. 594 x 418 mm
Papier: Bütten mit Trockenstempel des Verlegers (Taborpresse Berlin)
bester Zustand
Versand nach Deutschland ca. DM 22,-
Deutsche Bankverbindung vorhanden!
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Luxemburg, Duitsland |
Starttijd | 18-7-2002 om 23:19 |
Eindtijd | 8-9-2002 om 23:19 |