14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dit is een bijzondere off-set/ litho van Ina van den Heuvel in kleine oplagw 2/3. Ina van den Heuvel heeft met dit werk De Nederlandse grafiekprijs gewonnen in 1988. Haar werk is in veel collecties opgenomen.
formaat: 46 x 73,5 cm (papiermaat)
Het werk kan opgehaald worden in Amsterdam of naar uw thuis worden opgestuurd. De kosten voor verzenden zijn voor de koper. In Nederland 12,50 en naar Belgie 20,00 dit is incl. koker.
Starttijd | 15-12-2015 om 15:30 |
Eindtijd | 22-12-2015 om 15:30 |