Ineke Tuinier - Zonder titel - Gouache en pastel op papier - BKR Groningen, 19 - Verkocht

Ineke Tuinier - Zonder titel - Gouache en pastel op papier - BKR Groningen, 19 kopen? Bied vanaf 9!

Ineke Tuinier - Zonder titel - Gouache en pastel op papier - BKR Groningen, 19 kopen? Bied vanaf 9!Ineke Tuinier - Zonder titel - Gouache en pastel op papier - BKR Groningen, 19 kopen? Bied vanaf 9!Ineke Tuinier - Zonder titel - Gouache en pastel op papier - BKR Groningen, 19 kopen? Bied vanaf 9!Ineke Tuinier - Zonder titel - Gouache en pastel op papier - BKR Groningen, 19 kopen? Bied vanaf 9!Ineke Tuinier - Zonder titel - Gouache en pastel op papier - BKR Groningen, 19 kopen? Bied vanaf 9!
  • Ineke Tuinier (1946)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1978
Techniek Gouache
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 63 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK363245)

ConditieRedelijk
Het werk is in redelijke staat. Er zitten pastelresten op de passe-partout.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eersel, Nederland

Ineke Tuinier (1946)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  verborgenkunst
Lid sinds 2017
764 verkochte items
76 cm
63 cm
60 cm
46 cm