Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Schilderij |
Olieverf op doek. 24 bij 30 cm. in witte baklijst. Aan de achterzijde gesigneerd, getiteld en gedateerd, 2014. Met ophangsysteem, kan dus zo aan de muur.
Objectlocatie | Amstelveen, Nederland |
Starttijd | 5-5-2018 om 12:15 |
Eindtijd | 12-5-2018 om 12:15 |