Irene Joffroy - Het gesprek - Verkocht

Irene Joffroy - Het gesprek kopen? Bied vanaf 32!

Irene Joffroy - Het gesprek kopen? Bied vanaf 32!Irene Joffroy - Het gesprek kopen? Bied vanaf 32!Irene Joffroy - Het gesprek kopen? Bied vanaf 32!Irene Joffroy - Het gesprek kopen? Bied vanaf 32!
  • Irene Joffroy (1923-2011)
Type kunstwerkSchilderij
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Irene Joffroy - Het gesprek.
Olieverf op stevig papier.
Formaat incl. 32 x 48 cm, beeld 30 x 34 cm.
Niet gesigneerd, uit nalatenschap van de kunstenares, ca. 1975.

Binnen Nederland € 11,00

Irene Joffroy (1923-2011)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  ffagott
432 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
48 cm
32 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo,  Nederland
Starttijd23-12-2018 om 10:41
Eindtijd27-12-2018 om 19:11
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken