Irene Joffroy - Het gesprek - Verkocht

Irene Joffroy - Het gesprek kopen? Bied vanaf 32!

Verkoopprijs: € 32,00

Irene Joffroy - Het gesprek kopen? Bied vanaf 32!Irene Joffroy - Het gesprek kopen? Bied vanaf 32!Irene Joffroy - Het gesprek kopen? Bied vanaf 32!Irene Joffroy - Het gesprek kopen? Bied vanaf 32!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Irene Joffroy (1923-2011)
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Irene Joffroy - Het gesprek.
Olieverf op stevig papier.
Formaat incl. 32 x 48 cm, beeld 30 x 34 cm.
Niet gesigneerd, uit nalatenschap van de kunstenares, ca. 1975.

Irene Joffroy (1923-2011)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
48 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 32,00
Starttijd:23-12-2018 om 10:41
Eindtijd:27-12-2018 om 19:11
Artehaga
26 dec. / 21:58
€ 32