Irene Joffroy - Meisje in landschap

Irene Joffroy - Meisje in landschap kopen? Bied vanaf 60!
Irene Joffroy - Meisje in landschap kopen? Bied vanaf 60!Irene Joffroy - Meisje in landschap kopen? Bied vanaf 60!Irene Joffroy - Meisje in landschap kopen? Bied vanaf 60!Irene Joffroy - Meisje in landschap kopen? Bied vanaf 60!Irene Joffroy - Meisje in landschap kopen? Bied vanaf 60!Irene Joffroy - Meisje in landschap kopen? Bied vanaf 60!Irene Joffroy - Meisje in landschap kopen? Bied vanaf 60!
  • Irene Joffroy (1923-2011)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1985
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
Passe-partout47 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk gemengde techniek, olieverf op papier door de Limburgse kunstenaar Irene Joffroy.

Initialen links onder J.L. 85.

In mooie staat en met passe-partout.

Wordt aangetekend verzonden.

Mooie staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 34,00
Wereldwijd € 85,30

Irene Joffroy (1923-2011)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  bruk21
Lid sinds 2019
174 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
46 cm
47 cm
34 cm
34 cm