Jaap van Zijderveld (sr.) - Leiden Steenschoor

Jaap van Zijderveld (sr.) - Leiden Steenschoor kopen? Bied vanaf 40!
Jaap van Zijderveld (sr.) - Leiden Steenschoor kopen? Bied vanaf 40!Jaap van Zijderveld (sr.) - Leiden Steenschoor kopen? Bied vanaf 40!Jaap van Zijderveld (sr.) - Leiden Steenschoor kopen? Bied vanaf 40!Jaap van Zijderveld (sr.) - Leiden Steenschoor kopen? Bied vanaf 40!Jaap van Zijderveld (sr.) - Leiden Steenschoor kopen? Bied vanaf 40!Jaap van Zijderveld (sr.) - Leiden Steenschoor kopen? Bied vanaf 40!
  • Jaap van Zijderveld (sr.) (1919-1985)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1981
Techniek Potlood
Stijl Realistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 22.5 cm (h x b)
Incl. lijst 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Tekening van Jaap van Zijderveld.
Ingelijst in een passe-partout, achter glas.
Rechtsboven zit een klein barstje in het glas, net onder de lijst. Zie de laatste foto.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00

Jaap van Zijderveld (sr.) (1919-1985)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Arica45
272 verkochte items
Alle items (45)
51 cm
65 cm
22.5 cm
35 cm