Jac Bisschops - ingelijste krijttekening op papier: geometrische compositie - 1989

Jac Bisschops - ingelijste krijttekening op papier: geometrische compositie - 1989 kopen? Bied vanaf 195!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jac Bisschops - ingelijste krijttekening op papier: geometrische compositie - 1989 kopen? Bied vanaf 195!Jac Bisschops - ingelijste krijttekening op papier: geometrische compositie - 1989 kopen? Bied vanaf 195!Jac Bisschops - ingelijste krijttekening op papier: geometrische compositie - 1989 kopen? Bied vanaf 195!Jac Bisschops - ingelijste krijttekening op papier: geometrische compositie - 1989 kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (153)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
  • Jac Bisschops (1952)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1989
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 29 cm (h x b)
Lijst48 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Krijttekening op papier van Jac Bisschops. Geometrische compositie. Jaar: 1989. Afmetingen incl lijst: H48 x b57cm. Afmetingen voorstelling: H11 x b29cm. Het werk is op de hoeken bevestigd met kleine speldjes.

Jac Bisschops (1952)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (153)

4931 verkochte items
57 cm
48 cm
29 cm
11 cm

Dit item is verkocht voor 224,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-02-2020 om 19:56
Eindtijd:24-02-2020 om 19:23

Biedingen (1):

Mahlfaber
24 feb. / 19:16
€ 195