Jac. de Beer - verstilde Houtsnede - eigen druk - "Plant met rode bloemen" 1931 - gesigneerd

Jac. de Beer - verstilde Houtsnede - eigen druk - "Plant met rode bloemen" 1931 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jac. de Beer - verstilde Houtsnede - eigen druk - "Plant met rode bloemen" 1931 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jac. de Beer - verstilde Houtsnede - eigen druk - "Plant met rode bloemen" 1931 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jac. de Beer - verstilde Houtsnede - eigen druk - "Plant met rode bloemen" 1931 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jac. de Beer - verstilde Houtsnede - eigen druk - "Plant met rode bloemen" 1931 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jac. de Beer - verstilde Houtsnede - eigen druk - "Plant met rode bloemen" 1931 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jac. de Beer - verstilde Houtsnede - eigen druk - "Plant met rode bloemen" 1931 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jac. de Beer - verstilde Houtsnede - eigen druk - "Plant met rode bloemen" 1931 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Jac. de Beer - verstilde Houtsnede - eigen druk - "Plant met rode bloemen" 1931 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Jac. de Beer (1888-1946)
Jaartal1931
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
StijlMinimalistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen22 cm x 17 cm (h x b)
Passe-partout33 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Jac de Beer is een Fries kunstenaar die in de eerste helft van de vorige eeuw vanuit Sneek werkte. Het Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een kleine, maar interessante collectie van zijn houtsneden. De houtsnede is afgedrukt op rijstpapier

papier iets gekreukeld. Recentelijk van nieuw passe partout voorzien.

Jac. de Beer (1888-1946)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
27 cm
33 cm
17 cm
22 cm

Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:29-07-2020 om 21:07
Eindtijd:09-08-2020 om 22:12

Biedingen (4):

jongmans002
9 aug. / 21:13
€ 55
Kbertho
9 aug. / 21:13
€ 50
Kbertho
31 jul. / 15:18
€ 15
advanriel
31 jul. / 13:52
€ 10