Jacob Herskind - Dogs allowed

Jacob Herskind - Dogs allowed kopen? Bied vanaf 25!
Jacob Herskind - Dogs allowed kopen? Bied vanaf 25!Jacob Herskind - Dogs allowed kopen? Bied vanaf 25!
  • Jacob Herskind (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1997
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 69 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 59/125
Fraai gekleurde zeefdruk van de Deense kunstenaar Herskind. Gesigneerd en genummerd . Het werk verkeert in perfecte conditie.

Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorinchem of verzonden worden per post. Ophalen is leuker dan drinken we gelijk koffie.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Jacob Herskind (1958)

Deens Deens Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
4568 verkochte items
Alle items (443)
84 cm
69 cm