Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Spaarndam Gem. Haarlem, of verzonden worden.
De termijn voor ophalen is zeer ruim, de koper kan het werk eventueel weken of maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek voor andere zaken.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Niet alles is gesigneerd. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spaarndam gem. haarlem, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Spaarndam Gem. Haarlem, Nederland |
Starttijd | 29-11-2020 om 21:10 |
Eindtijd | 13-12-2020 om 19:18 |