Jacqueline Tollenaar - Ets: 'Baders'

Jacqueline Tollenaar - Ets: 'Baders' kopen? Bied vanaf 35!
Jacqueline Tollenaar - Ets: 'Baders' kopen? Bied vanaf 35!Jacqueline Tollenaar - Ets: 'Baders' kopen? Bied vanaf 35!Jacqueline Tollenaar - Ets: 'Baders' kopen? Bied vanaf 35!Jacqueline Tollenaar - Ets: 'Baders' kopen? Bied vanaf 35!Jacqueline Tollenaar - Ets: 'Baders' kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Jacqueline Tollenaar
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Jaqueline Tollenaar. Titel: 'Baders'. Nummer: 46/50. Afmetingen blad H21 x b27cm. Afmetingen voorstelling: H18.5 x b21cm. De ets is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat.

Jacqueline Tollenaar

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (28)

870 verkochte items
48.5 cm
35 cm
Sluit over 3d 22u 6m 29s
Openingsbod€ 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:08-08-2022 om 23:02
Eindtijd:17-08-2022 om 20:39