Jacques Coryn - Het tijdloos teken

Jacques Coryn - Het tijdloos teken kopen? Bied vanaf 200!
Jacques Coryn - Het tijdloos teken kopen? Bied vanaf 200!Jacques Coryn - Het tijdloos teken kopen? Bied vanaf 200!Jacques Coryn - Het tijdloos teken kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  artdan

Lid sinds 2020
0 verkochte items
  • Jacques Coryn (1920)
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
Lijst103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Het is een schilderij met een symbolische boodschap (het tijdloos teken verwijst naar de dood van Christus). Het werk is ingelijst in een zeer kwalitatieve (en dure) kader.

Jacques Coryn (1920)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  artdan

Lid sinds 2020
0 verkochte items
83 cm
103 cm
60 cm
80 cm

Starttijd:11-03-2020 om 07:59
Eindtijd:25-03-2020 om 19:00
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieIzegem, België
VerzendingAlleen per koerierGratis