5. Jacques Coryn

Jacques Coryn (1920)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jacques CORYN (Waregem 1920)

Belgisch

Jacques Coryn - titel niet op het werk vermeld kopen? Bied vanaf 200!

Jacques Coryn - titel niet op het werk vermeld

Geplaatst doordads-art

Eindtijd19-04-2021 om 16:43

Jaartal1968
Afmetingen78 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst