Méchin Jacques Frankrijk - Brussel was een schilder en aquarellist .Vestigde zich in 1919 in Belgium. Penseelde in de jaren '20 aquarellen ,maar vanaf 1941 aangemoedigd door zijn vrienden Clesse en Laudy intensief met olieverf begon te schilderen. voorkeur voor gezichten de streek van Sint-Anna -Pede , Grimbergen maar tevens Bretagne .Normandie en de streek van de Loire . schilderde ook bloemen en stillevens . Was lid van de kring "L'effort" . vermeld in BAS III Piron en arto en artprice
aangeboden een olieverf op paneel (zonder kader). kleurrijk schilderij en dik in de verf geschilderd. gesigneerd onderaan met jaartal 1964 algemeen goede staat. achteraan titel geschreven .Route Ponte Di Nava Italië afmetingen paneel 27 cm x 35 cm achteraan tekst geschreven schilderij hebben later nog tentoon gesteld zie etiketten. foto's maken deel uit en horen bij de beschrijving .
Goed
goede staat oud paneel geen schade
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kruibeke, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 9,00
Naar Nederland
€ 17,00