Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap

Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 89!
Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 89!Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 89!Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 89!
  • Jacques Mels (1899-1974)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingelijste aquarel van Jaques Mels. Voorstelling van een besneeuwd heuvel landschap. Afmetingen incl. lijst: H55 x b75cm. Afmetingen voorstelling: H29 x b50cm.  Het werk is links onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 65,00

Jacques Mels (1899-1974)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  KiewitKunst
6235 verkochte items
Alle items van deze verkoper (569)
75 cm
55 cm
50 cm
29 cm
Openingsbod € 89
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
Starttijd11-4-2024 om 9:42
Eindtijd20-4-2024 om 20:12