Jacques Mels - Winterlandschap

Jacques Mels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Jacques Mels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!Jacques Mels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!Jacques Mels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!Jacques Mels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!Jacques Mels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!Jacques Mels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!Jacques Mels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!Jacques Mels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!Jacques Mels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Jacques Mels (1899-1974)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Aquarel
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 32.5 x 54.5 cm (h x b)
Incl. lijst 58 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Jacques Mels 1899 - 1874
Deze aparte kunstenaar die zich niet in een stijl of kunsthistorische richting laat ordenen, gaat door het leven als een echte “Einzelgänger”. In zijn jonge jaren kiest hij voor het monnikschap en wordt hij uitgezonden naar Curaçao waar hij les geeft aan scholen in tekenen en schilderen. Op z’n veertigste treedt hij uit het monnikschap uit en wijdt zich geheel aan de schilderkunst. Hij verhuist naar Maastricht, Den Haag en Epe. Hij trouwt op vijftigjarige leeftijd met Wilhelmina van Zelst. Het paar reist rond in Zuid-Amerika, echter het huwelijk is geen lang leven beschoren. Wilhelmina verlaat hem en ze keert terug naar Nederland. Mels is bekend om z’n dramatisch donkeren aquarellen van Amsterdamse straatjes en Limburgs landschap met bijzondere luchten die weerspiegelen in waterpartijen. Zijn œuvre doet denken aan de expressionistische stijl van de Bergense school.
In goede staat
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 20,00

Jacques Mels (1899-1974)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  CGMKunst
Lid sinds 2024
457 verkochte items
Alle items (66)
79 cm
58 cm
54.5 cm
32.5 cm