James Rizzi - RUN - RUN - RUN

James Rizzi - RUN - RUN - RUN kopen? Bied vanaf 500!
James Rizzi - RUN - RUN - RUN kopen? Bied vanaf 500!James Rizzi - RUN - RUN - RUN kopen? Bied vanaf 500!James Rizzi - RUN - RUN - RUN kopen? Bied vanaf 500!James Rizzi - RUN - RUN - RUN kopen? Bied vanaf 500!James Rizzi - RUN - RUN - RUN kopen? Bied vanaf 500!James Rizzi - RUN - RUN - RUN kopen? Bied vanaf 500!James Rizzi - RUN - RUN - RUN kopen? Bied vanaf 500!
  • James Rizzi (1950-2011)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 11.5 x 14 cm (h x b)
Incl. lijst 25 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 350
Oplage van 350 + enkele AP-exemplaren
Dit is een AP exemplaar (Artist Proof)
Getiteld: Run - Run - Run
Techniek: 3D-silkscreen
Originele 3D-grafiek
uit 2002
Met "John Szoke Editions" reliëfstempel in het karton
Handgesigneerd door James Rizzi in potlood
In uitstekende staat

Volledig ingelijst in een grijze aluminium lijst
met zwarte passe-partout en optisch ontspiegelend glas met UV-bescherming
Stofdichte afwerking van museumkwaliteit.
Met ophangsysteem, maar door de dikte van de lijst kan het ook rechtop worden geplaatst (zie laatste foto)

Wordt zeer zorgvuldig verpakt en wereldwijd verzonden met tracking
Binnen België € 11,00
Naar Nederland € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 50,00

James Rizzi (1950-2011)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Kunst4all
Lid sinds 2023
5 verkochte items
Alle items (1)
31 cm
25 cm
14 cm
11.5 cm