Oplage van 350 + enkele AP-exemplaren Dit is een AP exemplaar (Artist Proof) Getiteld: Run - Run - Run Techniek: 3D-silkscreen Originele 3D-grafiek uit 2002 Met "John Szoke Editions" reliëfstempel in het karton Handgesigneerd door James Rizzi in potlood In uitstekende staat
Volledig ingelijst in een grijze aluminium lijst met zwarte passe-partout en optisch ontspiegelend glas met UV-bescherming Stofdichte afwerking van museumkwaliteit. Met ophangsysteem, maar door de dikte van de lijst kan het ook rechtop worden geplaatst (zie laatste foto)
Wordt zeer zorgvuldig verpakt en wereldwijd verzonden met tracking
Zeer Goed
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,00
Naar Nederland
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 50,00
Extra