Tekening door James William FraterVoorstelling van in dracht geklede Zeeuwse vrouwen en mannen aan het strandLosbladig, beeldmaat 13x31, bladmaat 21x34Frater werkte veel op Walcheren en kreeg daar o.a. les van Jan TooropNiet gesigneerdHerkomst: collectie werken FraterAuthenticiteit volledig gegarandeerd
Goed
Tekening heeft vouwlijn in het midden en aan zijkanten, goeddeels buiten beeld. Lijkt uit schetsboek te komen.
Tot 2 kg.
€ 10,00
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico