Jan Bartelsman (1889-1948) - 5 etsen, handgesigneerd en getiteld

Jan Bartelsman (1889-1948) - 5 etsen, handgesigneerd en getiteld kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 45,00

Jan Bartelsman (1889-1948) - 5 etsen, handgesigneerd en getiteld kopen? Bied vanaf 1!Jan Bartelsman (1889-1948) - 5 etsen, handgesigneerd en getiteld kopen? Bied vanaf 1!Jan Bartelsman (1889-1948) - 5 etsen, handgesigneerd en getiteld kopen? Bied vanaf 1!Jan Bartelsman (1889-1948) - 5 etsen, handgesigneerd en getiteld kopen? Bied vanaf 1!Jan Bartelsman (1889-1948) - 5 etsen, handgesigneerd en getiteld kopen? Bied vanaf 1!Jan Bartelsman (1889-1948) - 5 etsen, handgesigneerd en getiteld kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items
  • Jan Bartelsman (1889-1948)
GesigneerdHandgesigneerd

5 etsen van Jan Bartelsman (1889-1948) in nette staat.

Ets 1 : Oude huisjes bij Houten, 17,5cm x 12,5cm

Ets 2 : Oud huisje bij Voorschoten, 18,5cm x 13,5cm

Ets 3 : Landschap bij Voorschoten, 17,5cm x 11,5cm

Ets 4 : Wetering bij Stolwijk, 14,5cm x 11cm

Ets 5 : Boerderij (niet getiteld), 11,5cm x 8cm

Over hemzelf:

Jan Christoffel Bartelsman werd op 29 mei 1889 te Amsterdam geboren en overleed op 7 oktober 1948 te Soest.
Hij woonde en werkte o.a. in Hilversum,Amsterdam,het Gooi,Den Haag en Soest.
Hij schilderde,etste en tekende o.a. landschappen.Jan Bartelsman was een leerling van de etser J.D.Scherft.Ets.

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:16-11-2017 om 14:57
Eindtijd:30-11-2017 om 20:57

Biedingen (14):

Marcello020
30 nov. / 20:23
€ 45
artb
30 nov. / 20:23
€ 40
artb
30 nov. / 17:53
€ 35
Marcello020
30 nov. / 17:52
€ 30
artb
30 nov. / 17:52
€ 30
Marcello020
30 nov. / 17:41
€ 25
artb
20 nov. / 12:07
€ 20
kunst1952
20 nov. / 12:07
€ 19
artb
20 nov. / 11:50
€ 17
kunst1952
20 nov. / 11:50
€ 15
artb
20 nov. / 11:50
€ 15
kunst1952
20 nov. / 11:49
€ 12
artb
20 nov. / 11:49
€ 10
kunst1952
18 nov. / 09:52
€ 1