Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
5 etsen van Jan Bartelsman (1889-1948) in nette staat.
Ets 1 : Oude huisjes bij Houten, 17,5cm x 12,5cm
Ets 2 : Oud huisje bij Voorschoten, 18,5cm x 13,5cm
Ets 3 : Landschap bij Voorschoten, 17,5cm x 11,5cm
Ets 4 : Wetering bij Stolwijk, 14,5cm x 11cm
Ets 5 : Boerderij (niet getiteld), 11,5cm x 8cm
Over hemzelf:
Jan Christoffel Bartelsman werd op 29 mei 1889 te Amsterdam geboren en overleed op 7 oktober 1948 te Soest.
Hij woonde en werkte o.a. in Hilversum,Amsterdam,het Gooi,Den Haag en Soest.
Hij schilderde,etste en tekende o.a. landschappen.Jan Bartelsman was een leerling van de etser J.D.Scherft.Ets.
Objectlocatie | Maarssen, Nederland |
Starttijd | 16-11-2017 om 14:57 |
Eindtijd | 30-11-2017 om 20:57 |