Jan Bevort - Bloemenmarkt Amsterdam - Verkocht

Jan Bevort - Bloemenmarkt Amsterdam kopen? Bied vanaf 360!

Jan Bevort - Bloemenmarkt Amsterdam kopen? Bied vanaf 360!Jan Bevort - Bloemenmarkt Amsterdam kopen? Bied vanaf 360!Jan Bevort - Bloemenmarkt Amsterdam kopen? Bied vanaf 360!Jan Bevort - Bloemenmarkt Amsterdam kopen? Bied vanaf 360!Jan Bevort - Bloemenmarkt Amsterdam kopen? Bied vanaf 360!Jan Bevort - Bloemenmarkt Amsterdam kopen? Bied vanaf 360!Jan Bevort - Bloemenmarkt Amsterdam kopen? Bied vanaf 360!Jan Bevort - Bloemenmarkt Amsterdam kopen? Bied vanaf 360!Jan Bevort - Bloemenmarkt Amsterdam kopen? Bied vanaf 360!
  • Jan Bevort (1917-1996)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 71 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
John Bevort, Bloemenmarkt Amsterdam, olie op doek rechtsonder gesigneerd ingelijst.
Conditie goed.

Jan Bevort (1917-1996)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  bazuin122
3 verkochte items
80 cm
71 cm
60 cm
50 cm