| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Stijl | Impressionistisch |
| Onderwerp | Dieren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 97 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
C1207
John Bevort
Fazanten aan de bosrand
olieverf op doek
r.o. gesigneerd
Het schilderij is inclusief lijst (zie foto)
Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.
| Conditie | |
| Conditie | Goed |
| Het schilderij is in goede staat. Lichte opppervlakte vervuiling en slijtschade door de tijd. Er zit hier en daar wat craquelé. Staat lijst: Lichte slijtschade. | |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwersluis, Nederland |
| Garantie | |