Jan Bevort - C1207 - Fazanten aan de bosrand - Verkocht

Jan Bevort - C1207 - Fazanten aan de bosrand kopen? Bied vanaf 150!

Jan Bevort - C1207 - Fazanten aan de bosrand kopen? Bied vanaf 150!Jan Bevort - C1207 - Fazanten aan de bosrand kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan Bevort (1917-1996)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 97 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

C1207
John Bevort
Fazanten aan de bosrand
olieverf op doek
r.o. gesigneerd
Het schilderij is inclusief lijst (zie foto)

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.

Het schilderij is in goede staat. Lichte opppervlakte vervuiling en slijtschade door de tijd. Er zit hier en daar wat craquelé. Staat lijst: Lichte slijtschade.

Jan Bevort (1917-1996)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Marsmeijer
1279 verkochte items
Alle items (0)
76 cm
97 cm
60 cm
80 cm